Przejdź do strony hotelu NoBoHotel menu

Imprezy i catering

Unikatowy charakter Restauracji Sote, doskonałe wyposażenie oraz profesjonalny i doświadczony zespół umożliwia organizację ekskluzywnych i oryginalnych przyjęć. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą imprez okolicznościowych organizowanych przez nas zarówno w Restauracji, jak i w Twoim domu.

Imprezy i catering

W pełni klimatyzowana sala bankietowa to połączenie elegancji, nowoczesności i niezwykłej atmosfery. Jej niepowtarzalny wystrój zachwyca swoim stylem, a unikalny klimat zachęca do ponownego odwiedzania i polecenia znajomym. Dzięki doskonałej lokalizacji i nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym sala bankietowa jest idealnym miejscem do zorganizowania dowolnej imprezy okolicznościowej lub spotkania firmowego. Na Państwa indywidualne życzenie Szef Kuchni Restauracji "Sote" wraz ze swoim zespołem przygotuje wyjątkowe menu, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

Wesela, przyjęcia okolicznościowe, konsolacje, catering, komunie

Restauracja

Restauracja-Łódź-SoteRestauracja "sote" to w pełni klimatyzowany, przestronny lokal, który przystosowany jest zarówno dla potrzeb kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów. Restauracja jest idealnym miejscem na pyszne śniadanie, szybki lunch, uroczysty rodzinny obiad, czy też oficjalną kolację biznesową. Jesteśmy otwarci na najbardziej indywidualne potrzeby naszych Gości.

zobacz galerię zdjęć

zobacz referencje