Przejdź do strony hotelu NoBoHotel menu

Oferty specjalne

Zakończone wydarzenia

Tuż przed Andrzejkami wraz z NoBo Hotel zapraszamy na ucztę, na której zaserwujemy:
- powitalny "magiczny eliksir"
- kolację złożoną z 4 dań
- kieliszek wina do kolacji i welcome drink na after party
- interaktywny performance pełen zagadek dla gości
- after party z DJ-em

Podczas niezwykłej kolacji Art Movement zaprezentuje nowy, interaktywny występ z udziałem aktorów i topowych polskich tancerzy.

Pan Enigma to szalony mistrz łamigłówek. Wyprawia kolację w towarzystwie pięknych, roztańczonych asystentek, które zabiegają o jego względy. Nie będzie to jednak zwykły posiłek, a surrealistyczny turniej, podczas którego gospodarz chce sprawdzić, czy ktoś podoła jego zagadkom i zadaniom. Jeśli uda Ci się je przejść, możesz otrzymać od niego zawartość tajemniczej, srebrnej walizki. Co w niej jest? Pan Enigma zamierza to utrzymać w tajemnicy do końca kolacji. 

Gospodarz nie odda łatwo walizki. Przedstawi gościom serię łamigłówek i zadań, za przejście których będzie przyznawał punkty. Niestety nie będzie sprawiedliwy w swoich ocenach. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma niespodziankę skrywaną w srebrnym neseserze. Może będziesz to Ty? Do czego posuniesz się, by to właśnie Ciebie Pan Enigma wyłonił jako zwycięzcę? Czy dasz się uwieść urokowi gospodarza lub jego asystentek?

« wróć do ofert pobierz pdf

Szef kuchni

To tutaj Szef kuchni staje się kulinarnym artystą, tworzącym w harmonii z przyrodą, oferując zawsze autorskie menu, zmieniające się wraz z rytmem pór roku. To tutaj potrawy przypominają malowidła, zaś składniki paletę kolorów. To tu na co dzień powstają małe dzieła sztuki, stanowiące sukcesję emocji, weny twórczej, aromatów i smaków.

zobacz certyfikaty

zobacz galerię zdjęć