Przejdź do strony hotelu NoBoHotel menu

Wina

Restauracja Sote to także propagowanie kultury picia wina w Polsce. Karta win to wyjątkowy wybór 16 gatunków win z całego świata, także win różowych, słodkich i wzmacnianych, również dostępnych na kieliszki, zawsze w doskonałej relacji jakości do ceny.

Wina

Wybór win aktualizujemy wraz ze zmianami karty menu, co zapewnia odpowiednią możliwość doboru win do potraw. Nasz asortyment to zarówno klasyki z najsłynniejszych regionów produkcji wina z europy i świata, jak i zdobywające aktualnie renomę na całym świecie wina z Austrii. Restauracja "Sote" to wreszcie promocja wciąż trudno dostępnych na rynku win rodzimych producentów. A wina, które wyjątkowo zasmakują naszym Gościom podczas posiłku w Restauracji można zakupić w atrakcyjnych cenach i zabrać do domu.

 

Aktualnie nowością w naszej restauracji jest rewolucyjny system "Coravin" umożliwiający serwowanie na kieliszki dowolnych, także drogich win, bez ryzyka oksydacji wina pozostającego w butelce - w czerwcu w tej formie serwujemy Rioję Gran Reservę z 1995 roku, a w najbliższym czasie także takie tuzy światowego winiarstwa jak Chablis ‘Millésime de Réserve’ 2006 z winnicy Regnard, Barolo 2008 z domu Neirano, czy Margaux 'Clos Laborie' 2010 z Château Tayac. 

zobacz kartę win

Restauracja

Restauracja "sote" to w pełni klimatyzowany, przestronny lokal, który przystosowany jest zarówno dla potrzeb kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów. Restauracja jest idealnym miejscem na pyszne śniadanie, szybki lunch, uroczysty rodzinny obiad, czy też oficjalną kolację biznesową. Jesteśmy otwarci na najbardziej indywidualne potrzeby naszych Gości.

zobacz menu

Szkolenia i Konferencje